VSSR1601222J VISHAY Resistor Guaranteed Trusted Electronic components
Part Number: VSSR1601222J
Manufacturer / Brand:
Part of Description:
VSSR1601222J
Array/Network Resistor, Bussed, Thin Film, 1W, 2200ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1519, QSOP
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
VSSR1601222J
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
VSSR1601222J