RR1220P-2941-B-M-T5 Susumu Resistor Guaranteed Trusted Electronic Components
Part Number: RR1220P-2941-B-M-T5
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 2940ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, -25,25ppm/Cel, 0805
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 2940ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, -25,25ppm/Cel, 0805
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
RR1220P-2941-B-M-T5