LTR50UZPF3900 ROHM Resistor Guaranteed Trusted Electronic Components
Part Number: LTR50UZPF3900
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 390ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020, CHIP
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 390ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020, CHIP
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
LTR50UZPF3900