LTR18EZPF3R90 ROHM Resistor Guaranteed Trusted Electronic components
Part Number: LTR18EZPF3R90
Manufacturer / Brand:
Part of Description:
LTR18EZPF3R90
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612, CHIP
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
LTR18EZPF3R90
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
LTR18EZPF3R90