CRCW121027R4FKEA Vishay Resistor Guaranteed Trusted Electronic components
Part Number: CRCW121027R4FKEA
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 27.4ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210, CHIP, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 27.4ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210, CHIP, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
CRCW121027R4FKEA