TQ2SA-L2-12V-X Panasonic Relay Guaranteed Trusted Electronic components
Part Number: TQ2SA-L2-12V-X
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Power/Signal Relay, DPDT, Latched, 0.012A (Coil), 12VDC (Coil), 140mW (Coil), 2A (Contact), 220VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Surface Mount-Straight,
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Power/Signal Relay, DPDT, Latched, 0.012A (Coil), 12VDC (Coil), 140mW (Coil), 2A (Contact), 220VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Surface Mount-Straight,
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
TQ2SA-L2-12V-X