STW10NK60Z STM MOSFET Guaranteed Trusted Electronic components
Part Number: STW10NK60Z
Manufacturer / Brand:
Part of Description: N-channel 600 V, 0.65 Ohm typ., 10 A Zener-protected SuperMESH Power MOSFET in TO-247 package
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
N-channel 600 V, 0.65 Ohm typ., 10 A Zener-protected SuperMESH Power MOSFET in TO-247 package
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
STW10NK60Z