NT22L33-QFN-TR NANOTECH NANOTECH Diode Guaranteed Trusted Electronic components
Part Number: NT22L33-QFN-TR
Manufacturer / Brand:
Part of Description:
NT22L33-QFN-TR
Active Tape & Reel (TR) Laser Diode Driver RoHS Compliant laser driver 1.25Gbps 3.3V 5V 80mA
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
NT22L33-QFN-TR
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
NT22L33-QFN-TR