DS2Y-S-DC12V PANASONIC Guaranteed Trusted Electronic Components
Part Number: DS2Y-S-DC12V
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 0.017A (Coil), 12VDC (Coil), 200mW (Coil), 2A (Contact), 220VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount,
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 0.017A (Coil), 12VDC (Coil), 200mW (Coil), 2A (Contact), 220VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount,
Category: Tags: , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
DS2Y-S-DC12V