CL31C101KBCNBNC Samsung Capacitor Guaranteed Trusted Electronic Components
Part Number: CL31C101KBCNBNC
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 100pF, 50V, ±10%, C0G/NP0, 1206 (3216 mm), 0.033"T, -55º ~ +125ºC, 7" Reel
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 100pF, 50V, ±10%, C0G/NP0, 1206 (3216 mm), 0.033″T, -55º ~ +125ºC, 7″ Reel
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
CL31C101KBCNBNC