ALZ51F12T Panasonic Relay Guaranteed Trusted Electronic Components
Part Number: ALZ51F12T
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Power/Signal Relay, 1 Form A, SPST, Momentary, 0.033A (Coil), 12VDC (Coil), 400mW (Coil), DC Input, Random, AC Output, Through Hole-Straight Mount,
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Power/Signal Relay, 1 Form A, SPST, Momentary, 0.033A (Coil), 12VDC (Coil), 400mW (Coil), DC Input, Random, AC Output, Through Hole-Straight Mount,
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
ALZ51F12T