766141334GPTR7 CTS Resistor Guaranteed Trusted Electronic Components
Part Number: 766141334GPTR7
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.6W, 330000ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2234, ROHS COMPLIANT
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.6W, 330000ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2234, ROHS COMPLIANT
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
766141334GPTR7