1C20Z5U104M050R TI IC Guaranteed Trusted Electronic components
Part Number: 1C20Z5U104M050R
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Cap Ceramic 0.1uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85Ž T/R
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Cap Ceramic 0.1uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85Ž T/R
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Request Quote
Description
1C20Z5U104M050R